Znamy datę premiery serialu Krypton - pojawiło się też nowe zdjęcie
291 0  2017-12-29 09:25:50
Premiera serialu stacji SyFy Krypton odbędzie się 21 marca 2018 roku. Razem z oficjalną datą premiery odcinka upubliczniono też nowe zdjęcie rodu El - przodków Supermana. David S. Goyer spędził całe lata na pracy przy filmach o superbohaterach i serialach telewizyjnych, ale i tak zajęło mu sporo czasu uruchomienie produkcji Kryptona. W końcu jednak udało mu się zabrać całą obsadę i uruchomić produkcje tego show.

"Fabuła umiejscowiona jest dwie generacje przed destrukcją na domowej planecie Supermana - Krypton. Podążamy losami Seg-El (Cameron Cuffe), legendardnego dziadka Supermana - którego ród został zhańbiony. Gdy dowództwo planety jest w rozsypce, Seg-El spotyka podróżnika w czasie Adama Strange-a (Shaun Sipos) który przybywa ostrzec go przed nadchodzącym chaosem na jego planecie. Walcząc w obronie honoru i swojej rodziny oraz tych których kocha, Seg jest również zmuszony zmierzyć się z konfliktem życia i śmierci - musi wybrać czy ocalić domową planetę lub pozwolić na jej zniszczenie w celu przypieczętowania losu swojego wnuka."

Nowe zdjęcie i zajawkę serialu możecie obejrzeć poniżej.

W centralnym punkcie zdjęcia, w kostiumie zbliżonym do tego który nosi Superman widzimy Vel-Ela - dziadka Seg-Ela - granego przez Iana McElhinneya (Gra o tron). Tuż za nim możemy zobaczyć Charys-El - matkę Seg-Ela graną przez Paule Malcomson (Caprica). Aktor grający rolę ojca Seg-ela nie został nadal ujawniony, ale może to być postać stojąca koło Charys-El.