Wiralne wyzwanie Kylo Rena
623 0  2018-01-03 06:56:33
Użytkownicy Instagrama na całym świecie podejmują obecnie wyzwanie Kylo Rena. Wyzwanie zainspirowane jest sceną z filmu Star Wars: The Last Jedi gdzie Kylo jest widoczny bez koszuli i w bardzo wysokich spodniach.

Na swoim koncie Instagram, piosenkarz John Mayer podzielił się swoim pól-nagim zdjęciem, na którym nosi wysokie spodnie tak jak Kylo Ren w filmie - razem z hashtagiem "#kylorenchallenge".

#kylorenchallenge

Post udostępniony przez johnmayer (@johnmayer)


Chociaż nie zapraszał do zabawy nikogo innego to ludzie podjęli wyzwanie. Szybko stało się wiralne i inni użytkownicy Instagrama zaczęli wstawiać podobne fotki. Jeżeli wpiszecie sobie hashtag "#kylorenchallenge" na Instagramie zobaczycie całą masę zdjęć mężczyzn, kobiet i dzieci, które próbują naśladować postać którą zagrał Adam Driver.

#kylorenchallenge #starwars

Post udostępniony przez Amador (@skysthelimit_29)


Ready to submit my application to the 501st... #kylorenchallenge

Post udostępniony przez Travis (@scruffy_travis)Scena w filmie z roznegliżowanym Kylo wzbudziła pewne kontrowersje. Niektórzy odebrali ją jako ukłon w stronę fanów reżysera Riana Johnsona, inni z kolei ocenili ją jako totalnie zbędną. Johnson z resztą tłumaczył się z tej sceny w jednym z wywiadów. Twierdził, że Kylo musiał tak wyglądać, aby stało się dla widza jasne, że Rey nie tylko go słyszy, ale również doskonale widzi.

Po więcej fotek z wyzwania klikajcie tutaj.