Trailer: The End of the F**king World pokazuje nową czarną komedię Netflixa
403 0  2018-01-02 10:03:39
Najnowszy trailer do nowego serialu Netflixa The End of the F**king World ukazuje bardzo czarny humor. To co potrafią uczynić najlepsze seriale Netflixa to dobry balans pomiędzy jasnością a mrokiem, między nadzieją a horrorem, komedią a dramatem - czasem możemy się też spodziewać szczęśliwego zakończenia jakkolwiek to zabrzmi. Wygląda na to, że podobny balans zapanuję i w tej produkcji.

Serial bazowany jest na książce Charlesa S. Foremana o prawie tym samym tytule - tyle, że bez gwiazdek. Opowiada ona o losach dwóch nastolatków Jamesa i Alyssy. Oboje są agresywnymi odludkami. On - prawdopodobnie psychopata - który myśli o zostaniu seryjnym mordercą. Ona - zaczyna się w nim zakochiwać, a on udaję, że zaczyna robić to samo. Robi to tylko po to, aby dowiedzieć się jak najlepiej będzie ją później zabić. Jednak w końcowym rozrachunku oboje wyruszają w podróż skardzionym samochodem i po raz pierwszy raz w życiu James coś poczuł. To odczucie niekoniecznie mu się jednak spodoba.

W serialu zobaczymy: Alex Lawther (The Imitation Game, Goodbye Christopher Robin) jako Jamesa. Alyssę zagra Jessica Barden (The Lobster, Penny Dreadful).

Serial pojawi się w tym roku - kiedy dokładnie, tego nie wiadomo.