Trailer: Nicolas Cage chcę zabić swoje dzieci w filmie Mom and Dad
232 0  2017-12-28 19:14:57
Co to ma być za film? Zapowiada się jeden z najbardziej szalonych filmów w 2018 roku. I zobaczymy w nim szalonego Nicolasa Cage-a, który dostaje kolokwialnie mówiąc totalnego świra próbując pozabijać własne dzieci. To może być jedno z lepszych odchyleń od normy jakie ten aktor prezentował dotychczas w swoich filmach.

Fabuła jest bardzo prosta. Nastoletnia córka i jej młodszy brat muszą przetrwać dzikie 24 godziny, w trakcie których masowa histeria niewiadomego pochodzenia nakazuje rodzicom brutalnie mordować własne dzieci. Nicolas Cage i Selma Blair wcielają się w rolę rodziców, którzy bezlitośnie będą próbować upolować własne dzieci, dając przy okazji Cage-owi możliwość wypowiadania zapadających w pamięć kwestii.

Czy los Nicolasa Cage-a może się jeszcze odwrócić? Być może dzięki tej produkcji? W ostatnich latach aktor pokazywał się jedynie w filmach które nawet nie trafiały do kin, a od razu na platformy VOD (Video na życzenie).

Reżyserem filmu jest Brian Taylor, który ko-reżyserował dotychczas filmy z serii Crank z Jasonem Stathamem. Taylor już wcześniej współpracował z Cagem przy sequelu do Ghost Rider. Wie jak doprowadzić aktora do granic możliwości, co z całą pewnością będzie mieć miejsce w najnowszym filmie. Selma Blair również deklaruje kwestie które normalnym rodzicom nie przeszłyby przez gardło - zapowiada się ciekawy duet.

Trailer przedstawia film w formule Home Alone (Kevin sam w domu) na sterydach. Film wpada przebojem i na nowo reinterpretuje gatunek post-apokaliptycznego zombie. Ale oni nie są tak naprawdę zombie. Rodzice (lub osoby po 30-tce) zyskują jedynie brutalną naturę.

Film wchodzi do kin jak tsunami 19 stycznia 2018 roku.