Trailer: Ash vs. Evil Dead - Sezon 3
578 0  2018-01-04 09:05:19
W nowym zwiastunie do 3 sezonu serialu Ash vs. Evil Dead zobaczymy jak Bruce Campbell wznosi toast piwem marki Shemps, co oczywiście jest nawiązaniem do oryginalnego filmu The Evil Dead z 1981 roku. Ten film był bardziej mroczny i straszniejszy niż jego kontynuacja z 1987 roku Evil Dead II - z którego serial próbuje brać przykład. Roi się tutaj od czarnego humoru i slapstickowej formy, którą miał też sequel z 1992 roku Army of Darkness.

Po latach zabiegów społeczności fanowskiej w 2015 roku wyprodukowano pierwszy sezon serialu Ash vs. Evil Dead. Ashowi w zabijaniu nieumarlaków pomagają Kelly (Dana DeLorenzo) oraz Pablo (Ray Santiago). Jest też mnóstwo nawiązań do serii w postaci przykładowo piły mechanicznej Asha, czy jego obciętej dubeltówki (boomstick).

Trzeci sezon serialu rozpocznie się za niecałe 2 miesiące. W nowym zwiastunie przy dźwiękach hitu zespołu Cutting Crew "I Just Died in Your Arms Tonight", zobaczymy Asha reklamującego piwo Shemps. W reklamie pojawia się też Kelly i niezidentyfikowana na razie nowa przyjaciółka. Reklama kończy się sloganem "Nie myśl, pij Shempsa".

Chociaż zwiastun w żadnym stopniu nie zdradza tego co zobaczymy w trzecim sezonie serialu, to jednak jest to świetnie skręcony pastisz reklamy z lat 80-tych. Polecamy obejrzeć!