Pogłoska: Wyciekł opis zwiastuna do filmu Solo
409 0  2017-12-26 19:32:17
Prawdopodobny opis zwiastuna do filmu Solo: A Star Wars Story pojawił się w internecie. Film ma pojawić się w maju 2018 roku i jest drugim z serii spin-offów które pojawiają się pomiędzy głównymi epizodami Gwiezdnych Wojen. Jak zapewne już słyszeliście, film przeszedł poważne problemy w trakcie produkcji, w tym zamianę reżyserów Phila Lorda i Chris Millera na Rona Howarda, gdy okazało się, że film zboczył z wyznaczonych torów będąc już dość daleko w produkcji. Mimo to, trzeba było nakręcić od nowa 80% materiału.

Wielu zastanawia się jak te zmiany wpłyną na końcowy efekt. Słuchy niosą, że zwiastun do filmu ma pojawić się już lada moment. Właśnie wypłynęły też pierwsze informacje na temat tego co może on zawierać. Użytkownik o pseudonimie Risssk umieścił w serwisie Reddit opis zwiastuna nie podając jednak źródła skąd uzyskał takie informacje. Trzeba zatem traktować ten opis z przymrużeniem oka:

Han idzie, kąt kamery pokazuje jedynie jego blaster w kaburze

Wookies są gdzieś przewożone. Planeta wygląda na nową, nigdzie jeszcze wcześniej nie widzianą

Ujęcie zza pleców Hana, zbliża się do tłumu stojącego przy stole

Zbliżenie na kostki do gry Hana

Jest jedno ujęcie z Woody'm (jeden z bohaterów), to była ciemna aleja, a on wyglądał na spanikowanego

Han wykrzykuje swoje słynne "Yehoo!" i Falcon wpada w prędkość nadświetlną

Chewbacca ryczy i biegnie koło Hana

Ktoś mówi "to warte ryzyka", jestem niemal pewny, że był to Lando

Następuje zaciemnienie ekranu, ktoś mówi "Zapłaci mi za to" i widać długi karabin leżący na stole razem ze zbroją

Jest też tytułowy napis "Tego lata" który pojawia się razem z urywkiem pokazującym kilku szturmowców kroczących aleją.


Opisy zwiastunów które wyciekają do sieci to sprawa powszechna. Rzadko kiedy pokrywają się w pełni z tym co później widzimy na własne oczy. Są duże szansę, że i tym razem będzie podobnie. Choć trzeba przyznać, że niektóre ujęcia prawdopodobnie mogłyby się w nim znaleźć. Jednak dziwne jest to, że brak jest opisu sceny w której moglibyśmy zobaczyć w pełni Aldena Ehrenreicha grającego tytułową rolę. Biorąc pod uwagę, jak wiele zależy od jego roli przy tej produkcji, jest mało prawdopodobne aby Lucasfilm nie promował na pierwszym planie aktora, który ma zastąpić samego Harrisona Forda. Z drugiej strony - na obronę tego przecieku - trzeba dodać, że studio nie wydało do tej pory ani jednego zdjęcia z widocznym "nowym" Hanem Solo.